Spalinowy odkurzacz do liści solo by AL-KO

Wypożyczalnia narzędzi Hajnówka

Pamiętaj:
– dokonując wypożyczenia powyżej 10 dni, otrzymujesz rabat – 50%
– zwracasz tego samego dnia, otrzymujesz rabat – 40%
– stali klienci otrzymują rabat – 30%
– dni wolne od pracy 0,00 zł /doba

PROMOCJA:
– przy wypożyczeniu i zwrocie sprzętu w sobotę, rabat – 50%

Koszt wypożyczenia: 80 zł /doba
Zabezpieczenie zwrotne – 200 zł

Opis

Idealny do zbierania liści z dużych powierzchni. Kosz o pojemności 200 litrów pozwala na efektywną pracę bez częstych przerw na opróżnianie. Turbina ssąca dodatkowo rozdrabnia liście zmniejszając ich objętość. Odkurzacz solo by AL-KO posiada także cztery duże koła które ułatwiają poruszanie w każdym terenie. Wygodna, ergonomiczna kierownica i mocna zwarta konstrukcja stalowa sprawiają iż pracą staje się przyjemnością. Możliwość wyposażenia w opcjonalną ssawę z wężem o długości aż 3 metrów gwarantuje dotarcie do wszystkich zakamarków ogrodu. Mocny silnik AL-KO PRO o wysokiej kulturze pracy dopełnia całości.

Parametry

Szerokość robocza 75 cm
Tryb pracy silnik spalinowy
Pojemność kosza 200 l
Pojemność skokowa 140 ccm
Moc 2 kW
Silnik AL-KO Pro 140 Quick Start
Regulacja wysokości ssania Einzelrad, 4-fach
Waga 36,1 kg

Dlaczego warto wybrać Centro-Met?

To doradcy, którzy są wrażliwi na Twoje potrzeby.
Omów swoje potrzeby z naszymi doradcami, którzy dobrze znają dostępny sprzęt do wynajęcia. Podpowiedzą Ci, jakie narzędzie będzie najbardziej przydatne do prac, jakie planujesz oraz podadzą kilka wskazówek, które pomogą Ci uzyskać oczekiwane rezultaty.

Wszystko pod jednym dachem
Wynajem sprzętu budowlanego, wynajem maszyn budowlanych. Wypożyczane przez nas narzędzia są wysokiej klasy urządzeniami, odpowiednio serwisowanymi i dopasowywanymi do potrzeb Klientów. Zapewniamy również konserwację sprzętu, dostarczamy Ci niemal wszystkie potrzebne części i naprawiamy je bezpośrednio na miejscu. Ponadto oferujemy dyspozycyjność naszych konsultantów, którzy poinformują Cię na temat bezpiecznego korzystania z naszych urządzeń. W wypożyczalni Centro-Met znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Wysoka jakość usług na każdym kroku
Nasza branża zmienia się bardzo szybko, my jednak nie mamy najmniejszych problemów z dopasowaniem się do nowych rozwiązań. W ciągu ostatnich dwóch lat mocno zainwestowaliśmy w naszych pracowników, procesy i technologie. To nasz sposób na to, aby zyskiwać zaufanie Klientów!

Zalety wypożyczania narzędzi
Wypożyczalnia narzędzi Centro-Met Hajnówka to idealne miejsce dla osób, które potrzebują sprzętu do prac domowych, ogrodowych, remontowych etc. W Naszej ofercie znajdują się pilarki, kosy spalinowe, myjki ciśnieniowe, wyrzynarki, łuparki do drewna, generatory prądotwórcze i wiele innych.
Wypożyczanie narzędzi to najlepsza opcja dla osób, które zamierzają używać określonego sprzętu jedynie przez krótki czas. W takim wypadku kupno urządzenia wartego niekiedy nawet kilka-kilkanaście tysięcy, jest po prostu nieopłacalne. To, dlatego tak doskonale ma się wypożyczalnia różnego rodzaju sprzętów i urządzeń Centro-Met, każdego dnia zdobywając coraz większą popularność i uznanie wśród Klientów.
Decydując się na wypożyczenie sprzętu, masz również gwarancję, że używasz produktu wysokiej jakości, prawidłowo serwisowanego i odpowiednio sprawdzonego, a przede wszystkim – W PEŁNI SPRAWNEGO. Pozbawia Cię to wszelkich trosk dotyczących konieczności niekiedy bardzo kosztownych napraw sprzętu oraz zapewnia sprawne funkcjonowanie w każdym potrzebnym czasie.

– wypożyczalnia sprzętu budowlanego
– wypożyczalnia elektronarzędzi
– wypożyczalnia maszyn budowlanych

Nasz facebook – https://www.facebook.com/CentroMetBedkowski

Zapisz się na Newsletter!

Dołącz i otrzymuj informacje o aktualnych promocjach i wyprzedażach!

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowej w postaci Newslettera.